{ Публикувано в събота, септември 18, 2010 от Unknown }

Манчестър Юнайтед – Ливърпул
Англия – Висша Лига
Неделя – 19.08 играй на живо в bet365

Въпреки разликите в моментното класиране и формата сблъсъкът между Манчестър Юнайтед и Ливърпул си остава един от най-големите, ако не и най-големият в английският футбол. Двата най-успешни клуба на Албиона се срещат отново в неделя на Олд Трафорд.

Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед излиза за този мач след два не толкова убедителни мача. Първо “червените дяволи” направиха 3-3 като гости на Евертън, след като водеха 90 минути с 3-1, но само за 3 минути пропиляха тази преднина от два гола, като дори можеха и да загубят накрая. В средата на седмицата тимът прие у дома Рейнджърс в мач от Шампионската Лига, като изненадващо намиращия се в много добра форма Димитър Бербатов остана извън групата. Това даде своето отражение, като Юнайтед не успя да създаде нищо чак толкова опасно пред противниковата врата и в крайна сметка крайния резултат бе 0-0. Единственото позитивно нещо в сблъсъка с шотландците бе завръщането на Рио Фърдинанд, който изигра първите си 90 минути от известно време насам. Юнайтед, обаче, даде друга жертва, като Антонио Валенсия счупи глезена си и ще бъде аут за дълго.

Цялата прогноза тук: Манчестър Юнайтед - Ливърпул

No Response to "Манчестър Юнайтед - Ливърпул"